Mida pakub ILUUM bränd?

ILUUM pakub välisporditooteid (täiustatud kõndimiseks spetsiaalselt disainitud kõnnikeppe), mis annavad sulle kogu keha treeningu, jättes välja valu ja hingeldamise.


ILUUM tootemärgist:

ILUUM on rahvusvaheline tootemärk (mida omab ME Sisustus OÜ, aastast 2000) ja innovaatiline jõud kepikõnni taga. ILUUM on keskendunud kepikõnni ja sellega seostuva arendamisele, olles ühtlasti esimene sellenäoline ettevõte maailmas. Meid raamistab seisukoht, et iga uue projektiga peab kaasas käima midagi uuenduslikku ja revolutsioonilist, mis arendab kepikõndi ning tagab kliendile värske motiveerituse oma tervisega tegelemiseks.

ILUUMi taga seisab Terje Muuli, kes 1998. aastal meisterdas maailma esimesed kepikõnni käerihmad. Tegelikkuses puutus Terje kepikõnni algsema vormiga kokku juba koolis, kus ta saavutas märkimisväärseid tulemusi krossijooksus, mida harrastati suusakeppidega. See säde sai uuesti hoogu, kui ta rätsepana puutus kepikõnniga kokku aastaid hiljem ning kirg konkreetse spordiala vastu saadab teda siiani. Terje ja rahvusvaheliselt tuntud sporditarvikute tootja EXELi 8-aastasest koostööst, lahvatas kepikõnni üle Euroopaline levik. Tema juhitud tootmise ja tootearenduse läbi on valminud kõnnikepi varustust mitmele maailma erinevale brändile:

1998-2006 EXEL OY
2006-2012 (Leki, Komperdell, Erbö, Boehm, Gipron, Italbastoni, JL-Sport, Rex, Poleabout).

ILUUMi piltsümbol:

U-kujuline tähis sümboliseerib matemaatikast tulenevalt hulka ehk inimeste ühtekuuluvust ja liitu. Kepikõndija figuur aga kujutab otseselt indiviidi (ingl.k. 'YOU') ja tema ühendamist kepikõnniga.

ILUUMi innovaatilisus:

ILUUM tõi 2013. aastal kepikõnni turule maailma esimesed kaheoslised (HECT süsteemi kõnnikepid), mis vastavad inimese pikkusel ja füüsilisele vormile (treeningu kõik tasemed: TERVIS, FITNESS, SPORT ning ennetus- ja taastusravi).
 

MISSIOON: miks? Meie missioon väljendab meie eesmärki/tähtsust ettevõttena.

ILUUM tootemärgi eesmärk on läbi innovaatilise elemendi lähendada inimest ja tema tervist, luues selleks võimaluse kepikõnniga. Me soovime viia kokku suurte kasuteguritega liikumisharrastuse ja liikumiseks pidevalt motivatsiooni vajavad inimesed ning kasvatada seeläbi harmooniat keha ja hinge vahel.

VISIOON: kuidas? Meie visioon raamib meid oma eesmärgi täitmisel ning kuidas olla jätkusuutlik, efektiivne ning kiiresti edasi liikuv/arenev ettevõte.

Meil on vastutus oma klientide ees, et tagada neile parimat võimalikku kepikõnni kogemust (toodet) maailmas. Oma eesmärgi täitmiseks läheneme toodete disainile, tehnoloogiale ning koolituse arendusele äärmusliku distsipliini ja detailsusega, mille juures püüame alati olla leidlikud. Lisaks kaasame me avalikkust, korraldame erinevaid üritusi ja jagame kõigile spetsialistide nõu ja näpunäiteid nii kepikõnni kui üldise tervise osas.


OSALE ÜLEMAAILMSEL KEPIKÕNDIJATE LOENDUSEL!
(Sisestatud personaalne informatsioon on konfidentsiaalne ning on vajalik statistika loomiseks)
*KOHUSTUSLIKUD VÄLJAD
Email again: